Menu

Why so serious?!

Opisuję wszelkie sprawy związane z rozrywką. Gry komputerowe, konsolowe, karciane, sportowe. Słowem wszystko!

For Honor – oficjalna premiera

whysosyriusz

for_honor2Póltora roku od pierwszej zapowiedzi w czerwcu 2015 oraz po kilku seriach beta-testów, najnowsze dzieło Ubisoft – For Honor w końcu trafia na półki sklepowe. Pełna dystrybucja jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Pierwsza zapowiedź For Honor miała miejsce podczas E3 w 2015 roku. Był to projekt dość nietypowy dla francuskiego studia. Nic dziwnego, że wszyscy chcieli się przekonać jak ostatecznie zaprezentuje się ta ciekawa trzecioosobowa gra akcji. W For Honor wcielamy się w Rycerzy, Wikingów lub Samurajów i toczymy pojedynki oraz wielkie, jedno- i wieloosobowe bitwy.

For Honor  w pełnej wersji umożliwia dostęp zarówno do kampanii jednoosobowej jak i do bitew multiplayer. Do naszej dyspozycji mamy na początku dwunastu wojowników posiadających unikalne zdolności, oraz pięć trybów rozgrywki. Każda z frakcji liczy czterech wojowników.

Podczas aż trzech serii alfa- i beta-testów mogliśmy się przekonać jak to wygląda w praktyce. W ostatniej z nich udział brało ponad 3 miliony ludzi a zakończyła się 12 lutego. 14 lutego o północy uruchomiono serwery pełnej wersji For Honor i od tej godziny gracze mogli rozpocząć zabawę na PC (Uplay), PlayStation 4 oraz Xboksie One. O 6:00 czasu wschodnioeuropejskiego do użytkowników tych platform dołączyły osoby posiadające cyfrową wersję gry na Steam.

Więcej szczegółów tutaj: gamenerd.pl

© Why so serious?!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci